Eurobasket 2007 Madride

Pačią pirmą dieną jau kilo nesusipratimas su bilietais. Kažkaip idiotiškai atsitiko, kad jie pardavė daug bilietų sudubliavę sėdimas vietas, todėl keičiant abonentą į dienos varžybų bilietus reikėjo laukti, kol jie perspausdins vietas, o tą jie darė ypač lėtai. Nė vienas iš personalo nemokėjo ir nesuprato angliškai, galite įsivaizduoti, kaip reaguoja koks girtas lietuvis iš kurio paiima dešimt
abonentų ir su jais dingsta pusvalandžiui. Buvo daug pykčio ir nesusipratimų. Po
kiek laiko ispanai suprato, kad taip jie užtruks labai ilgai ir nusprendė
leisti į varžybas be bilietų bet su pačiu abonentu. Užtat žaidimas buvo geras, sirgti linksma ir baisiai smagu.

Po rungtynių didelė dalis lietuvių nusėsdavo baruose aplink areną ir gąsdindavo vietinius. Kaip jau tapo įprasta, krepšinio fanai iš Lietuvos yra nebloga atrakcija vietiniams, ispanų vaikai skandavo „Lietuva“ pamatę žmones su mūsų šalies atributika, o ispanai gatvėj visad nusišypsodavo ir sakydavo „respect!“.

Grįžtant prie blietų temos, labai apsimokėjo jų neturėt. Jei pigiausias abonentas į antrą etapą kainavo 180 EUR, t.y. po 60 EUR už kiekvieną dieną, mes
pirkom bilietus iš žmonių po 25-30 EUR. Gaunasi kiek pigiau.

Labai gaila, kad išvažiuojam nepasibaigus čempionatui, niekaip kitap nesigavo susideliot palnų. Tarp kita ko, teko sutikti sirgalių, kurie išskrenda čempionatui nepasibaigus, bo tiesiog nesitikėjo tokio rinktinės pasirodymo kuomet planavo kelionę čia.

Sekanti mūsų stotelė Nairobis Kenijoje iš kur rugsėjo 16 pradedam safari per afrika. Rugsėjo 22 trim naktim sustosim Zanzibare, tikimės ten rasti internetą ir brukštelt blog‘e. Iki tol, bus šiek tiek tylos:)

0 thoughts on “Eurobasket 2007 Madride

  1. butumet jus ir be manes prasisuke ne ka prasciau, beje veltui isvykote, po finalu dalis rinktines uzsuko pas mus i bara pagurksnoti, o ir be to laikas madride tiesiog praskrido. Aciu uz kompanija, as su jumis tikrai nenuobodziavau :), puikiai praleistas laikas. Dar, linkejimai Grazinai nuo mano "bendrabutes?" vokietaites, ji nori, kad jumi vel sugryztumete, ka jus ten jai padaret?

    P.S. Elvi aciu linkejimus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *