Kenija – safario po Afrika pradžia

Rugsėjo 13 – tos vakare Nairobio oro uoste susimokėjome po 50 USD už Kenijos vizas, su bagažu viskas tvarkoje – atvyko ir netgi sveikut sveikutėlis. Buvom užsisakę „atvežimą į viešbutį“, tad mus pasitiko apdriskusį lapą su  užrašu „BUCUS“ (suprask Danielius Buckus) rankose laikantis juodžius. Taip pat kaip ir mus, jis dar pasitiko šešias mergužėles ir sudripusia toyotos mikruške vėlai vakare pajudėjom link miesto. Tai, kad toyotos durys vargiai užsidaro, kėdės apšepusios, mašinoj smirda ir nėra vietos, o dar be to eismas dešine puse (t.y. morališkai sudėtinga kelionė) nė kiek neįtakojo paslaugos kainos, t.y. 20
USD nuo galvos. Kita vertus, dvivietis kambarys viešbutyje turėjo kainuoti 110
USD, taigi kaštai visai proporcingi. Atvykus į viešbutį pirmiausia keista
pasirodė tai, kad mikrūškės vairuotojas patarė pirmiausia nueiti į registratūrą
ir „įsičekint“. Pasirodo, žmogus žino ką kalba, nes viešbučio negavom, kambarys
nebuvo rezervuotas, laisvų vietų jie neturėjo, pakomentuot nieko negalėjo.
Nukreipė į kitą viešbutį. Tokia pati istorija ištiko ir dar dvi bendrakeleives
iš mūsų mikruškės. Visi keturiese gavome kambarius netoli esančiame viešbutyje,
ir netgi kiek pigiau. Kambarys, žinant kur esame, visai normalus, kainos ir kokybės santykis yra toli gražu ne kokybės pusėje, bet svarbiausia stogas virš galvos. Taip pat kaip ir apsaugos darbuotojai kiekviename aukšte. Kaip ir puse armijos prie priimamojo. Viskas dėl baltųjų saugumo. Vakare su mūsų odos splava niekur kitur, išskyrus miegoti, negalima. T.y. galima, bet primygtinai nerekomenduotina. Paklausę patarimo ilsėjomės.

Pasivaikščiojom, vėlgi sąlyginai, nes perėjom vos kelias gatves, pasidairėm turgelyje, radom pirmojo Kenijos prezidento garbei pastatytą kompleksą, kuris, suprask, sostinės pasididžiavimas, suplojom dar vieną turisitinę pinigų dozę ir pakilom į bokštą, iš kurio atsivėrė puiki puikaus miesto panorama.

2 thoughts on “Kenija – safario po Afrika pradžia

  1. Siaubas, bernuzeli, reiktu nors kiek pramokti lietuviu kalbos! Tokio tustybiu tustybes teksto ir dar parasyto tokia sudarkyta kalba, kurioje pilna ivairiausios rusies siuksliu, tikrai daugiau nesinori akyse matyti! Nebent tai skirta tik tokiems pat nesubrendusiems "pacanams"?

  2. Anonimai, nedarkyk lietuvių kalbos savo švepla rašliava 😛
    Blogas skirtas labiau pacanams nei anonimams 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *