Iki susiskaitymo kitąmet, kur nors iš Tailando. Su Šventėm!

Džiugu pranešt, kad į Kualą Lumpūrą nusigavom sėkmingai, o kalėdų dvasiai +30 Cº temperatūra skraidyti netrukdo.

Kuriam laikui atitrūksim nuo ryšio, nes važiuojam į džiungles švęsti kalėdų ir kur nors į salas naujako, tad naudojamės paskutine proga pasveikint draugus ir artimuosius. Kadangi mes esam ateityje, pakelsim bokalą į jusų sveikatą šešiom – aštuoniom valandom ankščiau nei pradėsit šaudyti fejerverkus, todėl jei pajausit karštą gūsį apie šeštą vakare, tai greičiausiai bus linkėjimai nuo mūsų.

5 thoughts on “Iki susiskaitymo kitąmet, kur nors iš Tailando. Su Šventėm!

 1. Ir jums linkejimai i ateiti;) jei kokia 6 ryto po naujako pazadins stiprus smugis i dushia, tai susiprasit, kad gimtine shaukia;)

 2. he he, jovita prisidedu ir as prie tavo sveikijimo, ypac, kaip tulas lietuvis, prie to smugio i dushia 🙂

  linkejimai jumi dideliausi nuo neringos, laimingu svenciu

 3. Pirmiausia – su Naujais. Siandien gavau toki palinkejima, kuris man labai patiko, tai ir visiems kitiems linkiu. Zodziu, linkiu kad surio netruktu! 🙂 O antriausia tai noriu paprasyti, kad kuo detaliau aprasytumete kokiais budais atsidursit is Malaizijos Australijoje. Labai domina ta dalis 🙂
  Is anksto dekoju.

 4. Labas, vis paskaitau, kad gyvenimas prasviesetu 🙂 Svieseja visada. Dziaugiuosi uz jus! Geros ir tolimeses keliones!!! Ksenia

 5. ei! aciu visiems uz supporta, sveikinumus ir grazius zodzius, mums tai labai svarbu! 🙂 As rimtai 🙂
  Lina, mano meilas danielius eta dtiltas.lt, jei reik kokiu nors smulkmenu kuriu nera bloge. Ir is Malaizijos mes kelemes i Tailanda, toliau vaziuojam i Kambodza, Vietnama, Filipinus ir gal tik tada i Australija, bet kuriuo atveju, ar tai butu Malaizija ar tai bus Filipinai ar bilia kas is pietrytines azijos i Australija yra tik vienas normalus kelias t.y. lektuvas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *