Apie ką šitas blogas

Blogas rašytas 2007 – 2008 metais, tada keliavom aplink pasaulį. Blogą rašem per anuomet populiarią blogas.lt sistemą, bet dėl didžiulio spam’o ir kitų techninių priežasčių nusprendėm blogą perkėlt į kitą serverį, po kitu domenu. Originalios įrašų datos liko, bet dėl spamo kiekio, duomenis perkeliant jie nukentėjo: komentariai, nuotraukos, tekstas ir t.t. kažkas dingo ir tiek. Todėl neišvengiama buvo ir šiokia tokia teksto redakcija.

Laikas nestovi vietoje, dabar daugelis dalykų atrodo kitaip, nei tuo metu kai keliavom ir rašėm, bet iš esmės teksto nekeitėm, o tik kiek patrumpinom vietose kur rašymo azartas liejosi per kraštus ir visokių smulkniekių prirašyta bereikalingai daug.

Čia aprašyti įvykiai sensta su kiekviena diena. Bet kartu džiaugiamės kad įspudžių dar užtenka iki šiol. Ko gero nebus buvę savaitės kad neprisimintume kokio nors įvykio ar situacijos ar dar kažko iš šitos kelionės.

Tiesa, po kelionės aistra tolimiems kraštams išaugo smarkiai, todėl visad stengiamės turėti planų kokiai nors kelionei. Daugiausiai ištrūkdavom trims savaitėms, dar kart nukakom pakeliaut po JAV ir Puerto Rico ir buvom grįžę Malaiziją, pakeliavom po Borneo salą. Dar pasiblaškėm po artimesnė EU ir prisiminėm nuostabiąją Hurghadą! Toliau gyvename ir dirbame, o dabar jau ir sūnų auginame Vilniuje.

2012 metų kovą ir balandį keliavom Tailande, patarimus ir įspudžius aprašėm ir jais dalinamės čia: tailandas.buckus.lt

2012.11.10

2 thoughts on “Apie ką šitas blogas

  1. Sveiki, man labai patiko jūsų blogas ir nuotraukos. Jei esate facebook svetainėje, susiraskite ‘Keliauninko Žemėlapis’ – naujas, paprastas, bet jaukus nekomercinis projektėlis. Labai būtų smagu, jei galėtumėte ir mums rekomenduoti kelias labiausiai patikusias vietas iš pasaulio!

    Linkėjimai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *